Die, Jan 24, 2021
Banner Top
Banner Top
Gjermania publikon “aplikacionin korona”

Qeveria gjermane nxorri sot “aplikacionin e koronës”, i cili duhet të ndihmojë në zbulimin e shpejtë të zinxhirit të infeksionit.

Siç u njoftua, qytetarët mund të shkarkojnë aplikacionin nga programi për shkarkimin e aplikacioneve “Apple Store” dhe “Google Play Store”.

Arkiva

Kategoritë