Mër, Mar 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Foto prekëse: Dashuria nuk njeh koronavirus

Një foto ku një i moshuar i lyen flokët gruas së tij është bërë virale nëpër rrjete sociale.

Kjo që po shihni në foto këto momente nuk është diçka që ndodh çdo ditë, një dashuri e pastër dhe e bukur në të gjitha mënyrat e saj. Një dashuri që “mposht” edhe koronavirusin!

Fotoja është shkrepur dhe publikuar në “Facebook” nga mbesa, Yael Shapira Avraham, e cila ka shkruar:

“Në çdo gjendje, gjyshi dëshiron që gjyshja ime të kujdeset per veten. Kjo është diçka që nuk shihet çdo dite.”/Familja Jonë

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë