Enj, Dhj 3, 2020
Banner Top
Banner Top
Fillon dekorimi i shesheve të Prishtinës për festat e fundvitit

Komuna e Prishtinës ka filluar dekorimin e shesheve të Prishtinës për festat e fundvitit.

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se dekorimi i shesheve ka nisur sot.

“Viti 2020 ishte plot sfida për të gjithë ne dhe këto festa të fundvitit do të i presim në kushte krejt më ndryshe se zakonisht. Pavarësisht të gjitha këtyre, kemi filluar përgatitjet për të përmbyllur këtë vit në atmosferë festive duke uruar që të kemi mbarësi, shëndet dhe momente të bukura me njerëzit e dashur rreth nesh”, ka shkruar Ahmeti. /Familjajonë/

Arkiva

Kategoritë