Pre, Jan 15, 2021
Banner Top
Banner Top
Ferizaj, vdes një person nga koronavirusi

Një person nga Ferizaj ka humbur sot jetën si pasojë e koronavirusit.

Këtë e bëri të ditur Agim Aliu, kryetari i kësaj komune me anë të një postimi në Facebook.

“Sot, humbi betejën me COVID-19, L.Q nga Ferizaj për të cilën i shpreh ngushëllime familjes dhe të afërmve”.

“Ndërkohë, pikërisht sot u arrit rekordi i ferizajasve të shëruar nga virusi COVID-19, plot 43 prej tyre dhe u konfirmuan 11 raste të reja të infektuar me këtë virus”, ka shkruar Aliu.

Arkiva

Kategoritë