Pre, Jan 22, 2021
Banner Top
Banner Top
Dy të vdekur nga COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit sipas Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, dy persona kanë ndërruar jetë.

“Brenda 24 orëve janë raportuar 2 raste të vdekjes me SARS CoV-2 pozitiv (1 rast nga Klinika e Pulmologjisë, QKUK dhe 1 rast nga Spitali rajonal Pejë)”, shkruhet në njoftimin e IKSHPK-së.

Arkiva

Kategoritë