Mër, Jan 27, 2021
Banner Top
Banner Top
Dr. Visar Zekaj rezulton pozitiv me Covid-19

Ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dr. Visar Zekaj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në facebook.

Zekaj thotë se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe se ai tashmë gjendet në vetëizolim.

“Pasi që kisha kontakt me disa pacientë të dyshimtë të infektuar dhe pas shfaqjes së disa simptomeve si lodhje e lehtë, dhimbje të qafes dhe muskujve që u pasuan me kollë të thatë, vendosa të testohem dhe rezultati ishte pozitiv. Tani jam në izolim. Gjendja ime shëndetësore është e mirë”, ka shkruar Zekaj.

Ja postimi i plotë i tij:

Miq të mi të dashur!Pas lirimit të masave nga qeveria që nga 1 qershori kemi pasur shtim të madh të rasteve me…

Posted by Dr. Visar Zekaj on Thursday, July 9, 2020

Arkiva

Kategoritë