Sht, Jan 16, 2021
Banner Top
Banner Top
Ahmeti uron fillimin e vitit të ri shkollor

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka uruar fëmijët dhe mësimdhënësit për fillimin e vitit të ri shkollor.

“Mirëmëngjesi Prishtinë!

Kjo e Hënë e Shtatorit filloi me shumë emocione për të gjithë ne, e veçanërisht për fëmijët që sot po kthehen në bankat shkollore, edhe pse në kushte e rregulla krejt më ndryshe se zakonisht. Andaj nga zemra u urojmë javë të mbarë e plot shëndet!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Arkiva

Kategoritë