Pre, Mar 5, 2021
Banner Top
Banner Top
Ahmeti: Konviktet e shndërruara në karantinë do të mirëmbahen

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar që konviktet e studentëve që janë shndërruar në karantinë, janë duke u mirëmbajtur.

“Qendra e studentëve – Konviktet e shëndrruar në karantinë, do të mirëmbahet 💦 sa herë të ketë nevojë dhe të ketë kërkesë nga Komiteti i emergjencës shëndetësore. Së bashku në luftë kundër pandemisë 💪.

ju lutem #rriNshpi 🏠”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Image may contain: one or more people, tree, shoes and outdoor
Image may contain: one or more people and outdoor

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë