Enj, Mar 4, 2021
Banner Top
Banner Top
Ahmeti: Asnjë pacient me koronavirus nuk është në gjendje kritike

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se nga 48 pacientë sa janë në QKUK asnjëri nuk është në gjendje kritike.

“48 pacientë në QKUK me COVID, 5 me oksigjenoterapi, dhe ASNJE në gjendje kritike. Lajm shumë i mirë por ende nuk ka përfundu asgjë. Të qëndrojmë edhe pak”, ka shkruar Ahmeti.

Arkiva

Kategoritë