Enj, Jan 21, 2021
Banner Top
Banner Top
Abdixhiku shërohet nga COVID-19

Ish Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku, përmes një statusi në Facebook ka thënë se ai dhe gruaja e tij janë shëruar nga COVID-19.

“E kaluam edhe këtë. Sapo u njoftuam nga IKSHPK se jemi në mesin e të shëruarve të sotëm në Kosovë”.

“Kështu, ngadalë e më në fund, po i kthehemi normalitetit. Faleminderit secilit për kujdesin e treguar në gjithë këtë kohë. Na e bëtë përballjen shumë më të lehtë”, ka shkruar ai.

Arkiva

Kategoritë