Die, Tet 25, 2020
Banner Top
Banner Top
62 raste pozitive dhe 85 të shëruar nga koronavirusi

Gjatë 24 orëve të fundit 62 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus dhe 85 të tjerë janë shëruar.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ka njoftuar qe numri i rasteve aktive me COVID-19 ështé 1 mijë e 754.

Arkiva

Kategoritë