Mar, Mar 2, 2021
Banner Top
Banner Top
379 të infektuar dhe 244 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve

379 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 dhe 244 të tjerë janë shëruar nga kjo sëmundje në Kosovë gjatë 24 orëve.

Këto rezultate u arritën pas testimit të 1 mijë e 733 mostrave. /familjajone

Arkiva

Kategoritë