Mër, Mar 3, 2021
Banner Top
Banner Top
Kështu pastrohen rrugët e Prishtinës (FOTO)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka postuar disa fotografi në rrjetin social Facebook, ku shihen si si po pastrohen rrugët e kryeqytetit.

Ahmeti ka bërë thirrje sërish që të qëndroni në Prishtinë dhe të mos rrezikoni vetën e të tjerët.

Më poshtë mund t’i shikoni fotografitë:

Image may contain: one or more people, sky, basketball court and outdoor
Image may contain: one or more people and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing and outdoor
Image may contain: 1 person, car and outdoor

0 Comments

Leave a Comment

Arkiva

Kategoritë