Die, Nën 29, 2020
Banner Top
Banner Top
19 të vdekur nga koronavirusi gjatë 24 orëve

19 persona kanë vdekur nga COVID-19 gjatë 24 orëve, shifër kjo që shënon njëkohësisht rekord të zi të viktimave që prej fillimit të pandemisë.

Vdekjet janë nga: Gjilani dhe Prizreni 4, Vushtrria 2, Drenasi, Ferizaji, Fushë Kosovë, Gjakova, Klina, Malisheva, Peja, Prishtina dhe Skenderaji me nga një rast.

Arkiva

Kategoritë