Enj, Jan 28, 2021
Banner Top
Banner Top
171 të infektuar dhe 190 të shëruar nga COVID-19

Gjatë 24 orëve të fundit, 171 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Ndërsa kjo është hera e parë pas shumë kohësh që numri i të shëruarve brenda një dite tejkalon atë të të infektuarve.

Për këto 24 orët e fundit 190 persona janë shëruar nga COVID-19.

Gjithashtu IKSHPK njofton që numri i viktimave është rritur në 354.

Arkiva

Kategoritë