Pre, Jan 22, 2021
Banner Top
Banner Top
142 raste pozitive dhe 101 të shëruar në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezutluar 142 persona pozitiv me COVID-19, nga gjithsej 485 mostra të marra nga ShSKUK. Gjithashtu janë 101 persona të shëruar nga koronavirusi.

Numri total i rasteve pozitive në vend është 5 mijë e 877 dhe raste aktive janë 2 mijë e 669.

Arkiva

Kategoritë