Sht, Tet 24, 2020
Banner Top
Banner Top
137 raste pozitive me koronavirus dhe 49 të shëruar

Gjatë 24 orëve të fundit 137 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 ndërkaq 49 të tjerë janë shëruar.

Nga gjithsej 869 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontkateve, pozitiv me koronavirus kanë rezultuar 137 prej tyre.

Numri i rasteve active me koronavirus ka arritur në 1 mijë e 572.

Arkiva

Kategoritë